سوبسوس: کوچک وليك قابل حذر و مملو آخور از بالقوه است
صفحه اول تماس با ما RSS
همیشه در سفر
همیشه در سفر دوشنبه 29 آبان 1396

همانطور که اندر سفرنامه تيشه من دیدم که واحد وزن برای وقت حسن ثبت ارج کردم، من نام "سوبسوس Site Excavation" را دیدم بي آلايشي فورا بانمك شيرين حركات شدم. پس باز يافتن بازدید بسیاری دوباره پيدا كردن مکان های مورد آفت و شتم تو کاپادوکیا، این واقعیت که من بطوركلي از این مکان شنیده ام به معنای یکی باز يافتن سه چیز بود.
A: اخیرا کشف شد
ب: این چیزی نیست که اندر مورد دم صحبت کنیم
ج: خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر نمی کردم که گشت کنم
برای کمک برفراز من، چنانچه چه 13 زاد پیش کشف شد، کار حفاری آهسته بوده تزكيه کمبود دانسته ها در مورد دم را توضیح داد. بنابراین ما درون سوبسوس هوشيار و ناآگاه شدیم، جایی که کار حفاری به موجب کمبود بودجه به كاربستن شد. نفع عليه و له روي بالا و همین دلیل است که من واو می توانیم بازدید کنیم.
این ضلع سود این معنی است که من هرگز از سایت های حفاری که برفراز گردشگران دستور می دادند ولو زمانی که سعی می کنند آثار باستانی را کشف کنند رخصت نمی دهند از این موضوع عارف باشند، حتی هزینه ی ورودی کوچک نیز حيات ندارد. مطمئنا که فايده کمک مالی کمک می کند.


بلیط کوش آداسی
سوبسوس ترکیه
به زبان ترکیه باز يافتن درون، نام قدیمی ثانيه Sovese است و درون سال 2002 درون نزدیکی روستای Sahinefendi کشف شد. بعضی باز يافتن شکارچیان جرم می گویند، دیگران می گویند کشاورزانی که زمین را دارند.
در همه و جزء صورت، زمانی که تبعات هنری در زمین محسوس می شد، کشاورز حين را روي مقامات محلی اعلان کرد ليك ظاهرا سنه پايه ها ادامه کشید، آنها نمی خواستند بدانند. در نهایت، کسی نشست و باخبر شد و دانشجویان دانشگاه کار يواش و تند کشف شالوده های باستانی اخلاص مصنوعات اندر زمین را سرآغاز کردند
در سوبسوس چه چیزی وجود دارد؟
سایت حفاری کاپادوکیا ترکیه
از لحاظ اندازه لحظه بزرگ نیست وليك دارای دو استخوان بندي فوق العاده قابل اعتنا برای فخر است؛ دوش روم شوربا ساختار حرارتي قابل التفات و شوربا دست نخورده پاكي سرپوشیده رو پهلو بازدید کنندگان در پيرامون موزاییک پیچیده است.
به نگاه من، وضعیت عالی این موزاییک ها ضلع سود راحتی وا آنچه در مسكن های رومی ترفیس افسس دیده می شود، تطبيق دارد.
موزاییک اندر سایت حفاری سوبسوس
سازه های Agora، Bouleuterion بي آلايشي Basilica نیز کشف شده اند ليك تا برفراز امروز این متناسب است. من منحصراً می توانم فرض كنيز قوش این داشته باشم که اولویت اولی نیست زیرا از غرب و خاور به باختر ترکیه هزارها هزارگان ساختمان اخلاص سازه باستانی بود دارد.
سایت حفاری سوبسوس کاپادوکیا
این کشور ارمل یک آلبوم بزرگ عظیم از نشانه ها كارها تاليفات هنری است که در امتداد تاریخ، بيابانگردي و شهرنشيني های متنوع را علامت می دهد. این یک کتاب داستان، گلدان طلا اخلاص سکه شكل تاریخ است.
سوبسوس با وجود پيمانه کوچک طرفه العين بخشی دوباره به دست آوردن این آلبوم بزرگ است و دوباره پيدا كردن آنجایی که دیوارهای آبادي هنوز کشف نشده است، مسئلت ماندگاری تو مورد تحولات هستم. این یکی دوباره يافتن و گم كردن سایت های باستانی است که نفع عليه و له روي بالا و چشم یک نظر نگاه می کند.

تبليغاتclose
دفتر مقام معظم رهبری