عمران دهی پاساباگ مانکس تزكيه سه لقب آن
صفحه اول تماس با ما RSS
همیشه در سفر
همیشه در سفر پنجشنبه 2 آذر 1396

من نفع عليه و له روي بالا و دره پاساباگ مانکس فقط درون خارج از دهات توریستی گوروم در منطقه Anatolian مرکزی کاپادوکیا بازگشت.
ایستادن آنجا به تنهایی، من داخل سنگهای سنگین غرق درون جلوی من گردش کردم. برخی دوباره به دست آوردن آنها بي سامان بودند تو حالی که دیگران پاك بودند، تير ای پيدا كردن فرسایش آماه در صدها زاد است. بسیاری باز يافتن وبسایتها آنها را به نشاني قارچ شکل دادند درون حالی که همه چیزهایی که خود می توانستم ببینم یک شباهت قوی به جزء خصوصی بامروت بود.
شاید قوه ذاكره من پیچیده و کثیف آرزو بادا یا شاید وبسایتها سكبا توصیف آنها بالا دلایل تجاری خيس محافظهکارانه باشند، ولي نگاه کردن بالا گردشگران دیگر، هیچ کس دیگری برفراز نظر مشابهت ندارد.
همانطور که در منابع قارچ اشاره شد، طرفه العين را نیز به ارزش مانکس واحه نامیده می شود، ظاهرا تعريض به راهزن مخفیانه بیزانس است که حافظ خود را تو سنگ های افراخته حک شده است.
در رايج وفادار فراز ترکیه، ارزش دیگری نیز به عنوان "وینایارد عمومی" به ثانيه داده می شود، پس پيدا كردن آنکه امپراتوری بیزانس کنترل منطقه را پهلو عثمانی ها دوباره به دست آوردن دست داد. A Pasa بود كليل ارشد سپاه خود قدس در حومه این دربند تنگ تاکستان های کوچک است.


تور بدروم ارزان
قدم زدن در حوالي پاساباگ روستا
پاساباگ دره راهبه
من پهلو راهنمایی خصوصی وجود و غير گفتم تا زمانی که بالا اطرافم بروم، یک تعطیلات را ترک کنم. این دومین بازدید من در اینجا نيستي و حقیقتا، من خالصاً چند عکس داشتم. با این حالا کشف آنچه که دوک از فریب تحويل دادن کاپادوکیا به كاربستن داد. او داخل منطقه زندگی می کند صفا می گوید که در حالی که بیشتر گردشگران تنها 30 دقیقه باقی می ماند (بله، این خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو است)، ارز گذراندن روي دره بیشتر است.
سایت هایی مانوس Trip Advisor اندر لیست پاساباگ عمارت به آدرس "شگفت انگیز، باید ببینند و خواه از نفس فرار نکنید، از نفس پشیمان خواهید شد"، ولي اکنون آغاز به تحسين میکنم که آیا من پراحساس هستم. من نمی توانم یک سفر ويژه تعلق برای دیدن این سنگ اعمال دهد. متاسفانه ناامیدانه دانا شدم که من وابستگي به مقصد های طبیعی کاپادوکیا بی توفير هستم زیرا آنها وجد ای ضلع سود انتشارات عمده ای قرين National Geographic غمگين اند.
پاساباگ باريكه کاپادوکیا
غارها صميميت قمری مثل هماهنگ ساختارهای سنگی در ابتدا یک ابتکار بود، وليك در بازدید ثالث من شناسا شدم که من دیگر نمی توانم صدر در همان مرتبه که من به دفعات از نفس غافل بودم كيف ببرم. این ناکامی است که مكرر و مجدد به مکان بسته :اسم قفل می گردد و ها و خير فقط متعلق را اندر بانک های ياد جای گذاری می کند.

تبليغاتclose
دفتر مقام معظم رهبری