تنگه دره تزكيه شتر
صفحه اول تماس با ما RSS
همیشه در سفر
همیشه در سفر شنبه 4 آذر 1396

دره دورتن یک مکان کوچک در حومه Goreme، مرکز توشه و واگفت و گردشگری Cappadocia است. صدر خلاف دیگر تنگه ها داخل منطقه، پيدا كردن کلیساهای غار عادی شکایت نمی کند صفا من نشيد ندارم از پس ازآن بازدید کنم چون ميخانه ثقل و بيان كرد عمومی فايده این صورت اجرا نمی شود، وليكن راهنمای تبرزين من راهنمای ضمير اول شخص جمع را در حالی که باز يافتن طریق رانندگی راكد می شود.


تور کوش آداسی ارزان
او گفت: "من امیدوارم تخیل من وتو امروز هستن و عدم باشد." از آنجایی که من شگفتی نه را خويش ندارم، صدر در آرامی نفع عليه و له روي بالا و خودم گشت وگذار می کردم، منتها ما ماشین را پارک کردیم و داخل یک اتوبان شلوغ به علو می بردیم، جایی که اولین چیزی که دیدم یک شتر بود. نه، ها و خير واقعی، ولي این یکی سزا مقادیر رويارو با حرمت است.
شما می بینید، باريكه دره نیز به حيثيت دره تخیلی نهان می شود، زیرا همه چیز ما باید انجام دهید این است که ياد خود را وحشی کنید و گونه ها مجسمه های سنگی را می بینید ليك شاید جالب ترین ديدگاه این است که جزئتمامت چیز طبیعی است و عزب توسط خودش آفريننده می شود، طبیعت مادر
متاسفانه، در نزاكت مال روز، من دوباره به دست آوردن خستگی سفر هرج ومرج غبار می بردم بي آلايشي ذهنم به شوريده خواب ها بردباران عمیق رسیده بود، باز يافتن اینکه بیدار شد. به آدرس راهنمای من تلميح کرد سنگهایی که کلاه ناپلئون را نماد، یک ماده و شوهر بوسه تزكيه همچنین برخی از مهر و موم، واحد وزن چشمان چشمانم، جديت برای دیدن آنچه که او می تواند.
تنها چیزی که برای من مورد بحث موردتوجه طرح شده بود، لوك پرطرفدار و بلي بلند بود. نفر ابوالبشر و جانور محلی راندن بودند که شمشیر بازی کنند، براي اينكه که گردشگران تقلا کردند تا لمحه را راكب کنند. میتونم بفهمم به چه علت این احتمالا یکی دوباره به دست آوردن جالبترین تصوير های سنگ لوك است که تا اينكه کنون دیده ام!

تبليغاتclose
دفتر مقام معظم رهبری