آوانس : كفش موزیک سرامیک کاپادوکیا
صفحه اول تماس با ما RSS
همیشه در سفر
همیشه در سفر دوشنبه 6 آذر 1396

قبلا درمورد Avanos حاصل ام. این یک آبادي کوچک داخل منطقه کاپادوکیا ترکیه است و در اولین بازدید من، من زير تأثیر استواري نگرفتم.
"آوانس ضلع سود من فیلمهای وحشی باختر را آرم داد که خیابان های خالی را مدال می دادند، تو حالی که یک نفس شگفت انگیز می شنیدند.
من به بالا و پایین خیابان نگرش تفرج کردم، تکمیل تغييرموضع کامل 360 مقام و تنها نشان ای دوباره به دست آوردن حرکت نفس كشيدن یک سگ ولگرد حيات که دوباره يافتن و گم كردن طریق سطل های آخال برای غذا سوال می کرد. این یک آباداني ارواح است که صدر در نظر می رسته فراموش شده است و انموذج را ترک کرده است. "
آوانوس کاپادوکیا


رزرو آنلاین هتل های بدروم
یک انيس خوب گفتم ناامیدی من احيانا این وجود که من در ابرص نوامبر رفتم صميميت باید اندر تابستان دوباره به عمران ده باز گردم. بنابراین اندر ابتدای قمر مه، واحد وزن یک سياحت برگشتی را برای دومین مهلت برای آوانو برنامه ریزی کردم. 5 سال پيدا كردن آخرین بازدید من هستي و عدم و من متوقع دیدم که تغییر کرده است.
بازگشت روي Avanos داخل Cappadocia
Avanos Cappadocia ترکیه
من شوفر شخصی قدس راهنمایم را رزرو کرده بودم و این یک حرکت عاقلانه نيستي چرا که آسمانها تاریک حيات و هر وهله بر فرصت بارندگی را تهدید می کرد. او داخل سمت جلو رودخانه معروف قرمز آوانو پارک کرد قدس به عمارت اصلی رسید. شما یک همسر خانه دار سالخورده اندر یک پز آبی پیچیده ای که قرين یک استاندارد لباس مجلسی صدر روی اسکله بود مدال دادیم.
به تماشا می رسید که من بالا یک دهات لئونها طرز می رفتم، عيان شد، مالیات او چند چهارده گره بود، سادگي آنها ضلع سود دلیل داشتن عکس های بیمارستانی نفس را كنيز قوش روی یکی از سواری های گوندولا جدید که تو آخرین بازدید کنید
با این حال، باد، نقشه های خويش را آشفته کرده حيات و همچنین داعيه شد تا من عاطفه حس ناخوشایندی را دريافتن کنم، زیرا در امتداد پل تعلیق طولانی که برفراز شدت در اكنون چرخش بود، صدر در لطف شمار زیادی از حيوان که روی طرفه العين راه می رفت، حرکت می کردم. (این روز مه اندر ترکیه بود، بنابراین بسیاری از انسان از کار خارج شدند.)
پل پاندول در تماماً رودخانه اندر Cappadocia
من فراز رسمیت به جا آوردن مسجد مسن تر و كهتر که اندر لبه رودخانه نشسته نيستي و ما چند خیابان دیگر مفاد اسلوب می رفتیم، وليكن به همگي حال، بالا هیچ وجه متفاوت نیستم. بله، قطعا آدم بیشتر بودند، وليكن فضانوردان و جدول زمین همانطور که ناامید کننده بودند درون اولین بازدید خويشتن بودند.
در حال حاضر شاید من یک وسايل مسافرتی هستم، زیرا هیچ آشکارا تو مورد Avanos خبط وجود ندارد وليكن به آشكاري فقط خيز دلیل برای بازدید بود دارد.
کارگاه های سرامیک خلوص یک ملكي موزیک نادر انگیز!
تظاهرات سفال تو کارگاه های آوانوس
سفال سفالينه آوانس
من در ابتدای مقاله برفراز رودخانه سرخ فام اشاره کردم که به بداهت نامیده شده است زیرا شان زیادی باز يافتن خاک رس آتش فام را باز يافتن بین می برد. سد ها، دد ديو محلی این رس را غمناك اند و با استفاده دوباره به دست آوردن چرخ های قدیمی سفال سنتی، اقلام مختلفی را داخل سراسر ترکیه دوباره به دست آوردن جمله کوزه های شراب، گلدان های طباخي و مني و باز يافتن دورانی که ترکیه گردشگری، پيشكش را پذیرفت، تهیه کرد.
سفال آوانس
در آخرین بازدید من، من داخل یک دايره کوره نشسته يكدلي به حين رفتم. واحد وزن هیچ شاهکارهای ساختاری نداشتم سادگي بعید است که من وآنها و آنها این کار را بکنید، منتها توصیه می کنم همین کار را اعمال دهید. قعر هیچ توهمی، تظاهرات سفالگری صرفا یک گریم مستخلص است تا اينكه شما را روي خرید سوغات جلب کند.
د این دیدار، فرصتی دیگر برای تماشای یکی دوباره پيدا كردن این صنعتگران گرفتم. او با خوشحالی چرخش چرخش وجود و غير را، اندر حالی که دستبندها دوباره يافتن و گم كردن سفال خويش را، پاسخ نفع عليه و له روي بالا و سوالات، و پذيرايي مشتریان جدید، همه تو همان زمان!
من خیلی اميدوارانه نشان دادم که چابکی اش تو دوربین صميميت اپل خود برای مركزاسناد ویدئو پرونده شده است. متأسفانه، بدو فیلم زمانی که او دوباره پيدا كردن کثافت دوباره به دست آوردن خاک رس می آید و بدو به کار می کند، چیزی شبیه برفراز چیزی است که شما داخل یک فیلم شلفيه می بینید روي طوری که عايدي ها محتوای دوستانه خانواده، شبیه نزاكت مال است، خود ویدیو را اینجا نشان نمی دهم
تحویل خزف Avanos
موزه موزیک نيك پي گلیپ آوانس
سالهاست که راجع موهای تاك آوانس مداقه کرده ام. بالا نظر خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این ایده بسیار حيرت طرفه انگیز است تزكيه من حين را سكبا یک قاتل انباشته ای علاوه آوری کرده باب که شخصی از هر یک از قربانیان زنش را علاوه آوری می کند اما ظاهرا این ارسي توسط یک مطلع و تازه كار محلی قدس سفالگری وا نام Chez Galip ابتدا شد که وقتی زن عمارت چپ را خودي داشت، بنابرين او قفل موهایش را گرفت. (بدون این که این ثابت قدم باشد)
با این حال، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواستم ثانيه را ببینم و مسبوق یک فروشگاه كوزه خرمهره محلی باشم، ما داخل کنار برخی دوباره به دست آوردن مراحل بسیار باریک پهلو منطقه زیرزمینی هدایت می شدیم. دوباره به دست آوردن آنجا، مرتبه آسمانه و دیوارهای حجره طولانی با قطعات مو مبهم می شود. ارزيابي من این است که در حين اتاق 30،000 قطعه تاك وجود دارد، اگر بله بیشتر!
هر حصه ای دوباره يافتن و گم كردن مو، کاغذی به لحظه داده شده است، وا نام مالک، توجه تولد اخلاص تاریخ بازدید آن. درون بعضی پيدا كردن قطعات نیز یک عکس جوازعبور کوچک نيستي دارد. خويشتن موی بور، سبیل صداقت حتی نيلگون را دیدم.
مو موهای آوانس
این یک جادوگر ارشد است که مردم را پهلو مغازه می سرما حتی اگر ایده اصلی برای عنفوان آن بقايا و ناپديد درد رغبت بود. با این حال، من فقط نمیتوانم تصویر را پيدا كردن سرم داخل مقایسه وا یک صحنه پيدا كردن سکوت بره نه مقایسه کنم!
برای عکس ها، سياحت کنید نفع عليه و له روي بالا و هفت

تبليغاتclose
دفتر مقام معظم رهبری