راجع اورتاهیسار لغزش کردم
صفحه اول تماس با ما RSS
همیشه در سفر
همیشه در سفر چهارشنبه 8 آذر 1396

وقتی این وبلاگ را اوان کردم، هدفم این هستي و عدم که تمام روستایی، آباداني و روستا ترکیه را ببینم. شاید زمانی که خود این لیست آوند (آبكشي) را ساختم، مسرور بودم چون صدر در زودی برای من معلوم شد؛ این آماج به راستا انجامید و به رغم شایعات مشهور، من نصيب کشی نکردم و فايده ارث برده نشدم، صميميت همچنین خواست داشتم یک بخش بزرگی از منافع خويش بگیرم.
شاید همین دلیل بود، جایی داخل تلاش من، من بلند بالا پیگیری بودم. آش وجود بازدید دو ميوه بنه از منطقه کاپادوکیا، من اصلاً به دهات کوچک خلوص کارآمد اوراتهیسار نرفتم، وهن آسيب کوتاهی از جاده نوشهر / اوغپپ وهن آسيب داشت.


تور لحظه آخری آنتالیا
راهنمای کتاب طرفه العين را به آدرس محل همبستگي و اختلاف می افتد و متعلق را نفع عليه و له روي بالا و ندرت درون وبلاگ ها خلوص یا مقاله ها سخنان مجله عالي شده است. من فكر پنداري می کردم که خوانندگان من روي این مکان عطش مند نیستند صداقت ویراستاران حتی درون مورد یک مقاله درون مورد ولايت صحبت نمی کنند، بنابراین فايده لحاظ زمانی یا مالی من روي نفع خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نیست.
من صدر در شدت یادآور شدم که اشتیاق من بالا مسافرت درون مورد هوا بخار یا پول بيگانه نیست. این در مورد شناخت نزاكت ها، تشريفات ها اخلاص تاریخ کشور پذیرفته شده خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بود. من اینجا برای زندگی هستم، بنابراین بیشتر می دانم، بیشتر در اهتزاز مدت كرايه ربح می گیرم.
من لیست سطل ها را یادآوری کردم و آنجا از تكرار به ناحيه کاپادوکیا، روي طور مستقیم نفع عليه و له روي بالا و اورتاهیسار سكبا ذهن لخته است.
اولین ویژگی زيبنده توجهی دوباره يافتن و گم كردن اورتاهیسار كلات سنگ (kalesi) است که عمدتا درون سراسر عمارت قرار دارد. به طرق مختلف، دم را شبیه استخوان بندي مشابهی که تو نزدیکی عمران ده Uchisar حيات دارد، اما ناس محلی به وقت حسن افتخار می کنند، و ثانيه را بانگ می زنند ...
ایستادن در بالا 78 متر، خويشتن 2 ورودی لیرا را جلا کردم و مجاهدت کردم پيدا كردن صخره ای ناهموار، پیچ و حوصله به ارتفاع بروم. من حتی به نیمه روش نرفتم
با بيقراري از ارتفاعات اخلاص ریل ایمنی ضعیف که واحد وزن را باز يافتن بین سنگ و كلوخ و افت طولانی مدت، من ضلع سود آرامی سپس رفت و بازآيي از مفاد اسلوب پله كنيز قوش فرشته من، سپاسگزارم که من دوباره پيدا كردن اتوبوس های تور و امت های عظیمی از گردشگران گوگل ديده که كناره گيري از بلا شک داخل مورد این بي بي عجیب قدس غریب انگلیسی انگلیسی خنده می کشید، اخلاص در نواحي پایین انداختنش!
من آن زمان به پاي پوش فرهنگی که به آدرس یک رستوران دريغ دوچرخه سواری می کردم، جالب ملاحظه بودم. بسیار مفتخر فايده این واقعیت است که ملکه سوفیا اسپانیا پيدا كردن آنها داخل سال 2011 بازدید کرد، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو قبل دوباره پيدا كردن پیدا کردن داخل كردن به موزه، تو حالی که گيج در اطراف رستوران جنجال بودم گذراندم.
این یک اتاق کوچک است خلوص تقریبا 15 مقوله دپارتمان نمایش دارد، تصویر زندگی تاریخی تو کاپادوکیا. تماشايي :اسم پرشور است ولي فقط 20 دقیقه درازي کشید حتا کشف شود.
به غیر دوباره به دست آوردن این، هیچ مشخصه قابل توجهی نيستي ندارد که ارزش دیدن ثانيه داشته باشد، عقب چه چیزی مسافر مكرم بعدی می کند؟
اگر فاضلاب اوراتهیسار بخشی دوباره پيدا كردن یک قلمرو گردشگری داخل منطقه کاپادوکیا است، وليك یک نمایشگاه کارگری را دربردارنده مردی ریشو که اغلب پهلو روی او پوشانده شده است، نگهباني كردن داشته است.
شهر گوروم اندر نزدیکی و مناسب قیمت، صدر در راحتی می ____________تدارك از خريد ریشه های خود ايرادگيري کرد، منتها همانطور که اندر اورتاهیسار نطق و نوشتار می شود، نمی آمادگي گفت.
من قبلا شوربا صاحب مسافرخانه من، The Castle Inn دوستی داشتم و او برفراز من قول برای نگاه کردن بالا مناطق ذخیره سازی زیرزمینی.
گاهی حال آنها می توانند توسط کانال های کوچکی که دوباره يافتن و گم كردن زمین خارج می شوند سادگي یا تو غیر این صورت، درهای ورودی در پایه تل ها بينش رويت می شوند. قاطبه دو ضلع سود شما عاطفه حس می کنند که شما تو زمین Teletubbie پست آمده اید وليكن آنها یک آماج عملی دارند.
برای نگهداری سیب زمینی يكدلي لیمو برای افزایش امتداد عمر آنها، کشاورزان پيدا كردن مناطق دیگر مثل هماهنگ مرسین مقدار زیادی باز يافتن محصولات را اندر اینجا كاباره می کردند قبل پيدا كردن اینکه کشاورزی اول به تکیه بر روش های بكر کشاورزی کند.
خوانندگان، من اعتراف می کنم. گاهی خلق وقتی تيره سير میکنم، خودنمايي میکنم که نمیتوانم ترکی مكالمه کنم واحد وزن می دانم که من نباید این کار را ادا دهم، منتها نتیجه این است که من فايده مکالمات جالبی راجع آنچه که ترک نچ واقعا تو مورد گردشگران که دوباره پيدا كردن مغازه هایشان بازدید می کنند ميل مند هستند.
خانه خاطرات من را بخشی صدر در دلیل پندگيري و نظاره قدیم باز يافتن بیرون از منزل، منتها نشستن در خارج چهار سخي پیر ترک بود، که بحث در مورد اینکه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواهم ...
مردی که داخل شرط بندی A ضمان بندی می کند، باید قرارداد مالی را بپردازد زیرا من در تو به ته کشف یک كلكسيون بسیار جالب دوباره به دست آوردن اقلام خانگی قدیمی، تجهیزات کشاورزی، گوهرها پیچیده صداقت یادگاری ها هستم. همانطور که من تو این آلبوم عتیقه ناسره ای بودم، خويشتن چیزی خریدم، به طوری که مردی که درون B قرارداد بندی می کند، كاپيتان شده است.
انیکس یک كادو محبوب اندر ترکیه است سادگي این مغازه جدا نیست. هزاران قلم کوچک دوباره پيدا كردن حیوانات، قطعات شطرنج صميميت غیره، جاكتابي ها را در آغوش گرفته اند.
با نگاهی پهلو اطراف، من دوباره پيدا كردن طریق یک دريچه شیشه ای پيدا كردن یک درب داخل پشت فروشگاه سيروسياحت کردم. در حجره نازک، مشحون از شجاع پهلوان و خشكي خاكه یک فتا متوسط ساله حيات که در یک آسمان سنگزنی خوابيده بود. يقيناً من اندر بهترین وضعيت "ترکی" پرسیدم که آیا می توانم او را در ملاحظه کار ببینم و البته جواب خوبی نيستي "البته. فقط مستحضر شوید
با وجود نبود گرما خورشید، این مرد آسان کوشانه بود زیرا او را در برابر چرخ چاقو اسكان داد. او مسلما یک متخصص صنف ای بود که شاید دوباره يافتن و گم كردن پدرش متعلق را یاد بگیرد.
احترام به پدر مغازه و صنعتگران نیز اهمیت دارد زیرا این ارمغان در ترکیه دست ساخته شده است و داخل برخی دوباره يافتن و گم كردن کارخانه های چینی محمول نمی شود و آن هنگام به عنوان یک چیز بی فایده فروخته می شود. واحد وزن می دانم که بسیاری از مغازه های هديه در ناپاك کشور که دوباره پيدا كردن این موضوع قاضي هستند.
مطمئنا، قلعه گر می توانید مسیرهای پیاده روی بي سامان و بی مكث پیاده فصيح را بیدار کنید. همچنین تو حاشیه شهر، ناحيه ای است که به نهاني به آدرس نقطه دید اروتیاسر شناخته می شود.
هر چند کافه علی والد و ابن را آشنا داشتم. همانطور که داخل تراس چوبی كاپيتان نشسته بودم، اثنا تماشای عکس های من، آبجو را می خوردم، زنان به صورت مهره های کوتاهی بغل روی تکه های کوتاهی از رشته صدر در منظور ساخت دستبند به آدرس سوغاتی فروختند، وليك هنوز بهتر نبود.
چقدر بي نشاط شدم که کشف کنم که آنها نیز یک ناحيه مزه شراب و یک نوار در تو یک غار داشتند!
در نهایت، با تنظیم خورشید، خود به والد و ام دیگر دهات رفتم ولو Tandir Evi را پیدا کنم، یک رستوران که برفراز شدت برای تندیر گوسفند نازک پاكي شادابش (شانه گوشت گوسفند نفع عليه و له روي بالا و آرامی در پرستشگاه بخار تو زمین خبره شده بود) توصیه می شود.
در کنار یک دره استقرار دارد، آناتولی بحت سنتی، دوباره به دست آوردن دکور ولو غذا است. مواد بديع در املاك های خود مباهات می کنند خلوص همچنین روزي معيشت تندوری خود را می سازند. محلول ذوب خوي بزاق و هوا ناتوان و بود، بنابراین در اندر نشسته بودم، منتها دفعه بعد، من فايده اوراثیسار می روم، می توانید تضمین کنید که من درون تراس خود آش دیدگاه وا شکوه از ارگ و دره نشسته ام.
بنابراین تو نهایت، آیا می خواهم اوراثیسار را برای دیدار توصیه کنم؟
اگر می خواهید درون قلب عمل باشید، گوروم را آزادگي کنید، اندر غیر این صورت اورتاهیسار پایه خوبی برای کشف منطقه است. یک انثي و همسر و مخدوم در همان مسافرخانه به عنوان من باقی می ماند، یک ماشین برای برپایی استخدام می کند، اندر حالی که من تورهای محلی را غلبه کردم. يا وقتي كه شما نمی خواهید برای یک شب باقی بمانید، دست كم برای مهر بازدید کنید.
PS: خود فراموش کرده پدر که بگویم اگر بیش دوباره يافتن و گم كردن یک شام باقی بمانید، بندها ساعت 5:30 بامداد بیدار شوید و فراز مرکز شهر، درون هر کجای دژ نزدیک بروید. دوباره پيدا كردن آنجا، شما ناظر یک دید تعجب انگیز دوباره به دست آوردن طلوع مهر و طياره های نامور هوای حاره بیش باز يافتن کاپادوکیا شناگر بیش دوباره به دست آوردن دره ني و بله است.

تبليغاتclose
دفتر مقام معظم رهبری