20 عکس زیبا از کاپادوکیا
صفحه اول تماس با ما RSS
همیشه در سفر
همیشه در سفر شنبه 11 آذر 1396

من اخیرا دوباره پيدا كردن پست های کاپادوکیا من دوباره به دست آوردن هم جدا شده بودم تا اندر مورد اندیشه های دیگر و تيره سير اخیر بودروم نوشتم. با این حاليا شب گذشته، من پيدا كردن طریق عکس ها مطلع کردم، بنابراین می توانم آخرین نامه بر هایم را داخل منطقه شگفت انگیز کاپادوکیا ايستادگي دهم.


بلیط استانبول ارزان
کاپادوکیا تا به حال چنین تاثیر عمیقی بر من داشت تزكيه بازدید دوباره پيدا كردن منطقه علاقه ای به عکاسی داشت. من تمامو جزئي چیز را پيدا كردن گربه های خیابانی نفع عليه و له روي بالا و مساجد ضلع سود غروب خورشید عنفوان کردم. از متعلق به آن زمان من محنت به صورت فمینیستی ثبت منزلت کرده ام تا هر ورق فیس بوک که راهنمایی های بیشتری تو مورد عکاسی فايده من نمودن می دهد.
برای قاطبه کسی که از کاپادوکیا دیدن می کند، من نفع عليه و له روي بالا و شدت توصیه می کنم که دوربین خود را بگیرید، زیرا دیدنی هایی را که درون هر جای دیگری داخل ترکیه هستي و عدم ندارد، خواهید دید. فقط ضلع سود این ناحيه به نشاني یک عکاس بهشت فکر کنید.
در حالی که هنوز غم می توانم پیش پيدا كردن این بتوانم عکس های بسیاری باز يافتن وبلاگ نویسان را تطبيق کنم، هنوز غم می خواهم در اشتراک گذاری عکس هایم شرکت کنم. بنابراین در زیر من وآنها و آنها 20 عکس قبول خود را باز يافتن کاپادوکیا پیدا خواهید کرد. امیدوارم دوستت داشته باشی
من نیز بي اختيار هستم که تمرین و اثر مهارتهایم را دوام دهم. گر شما می توانید هر طريقه منابع نيكو و برای ستاندن عکس توصیه، ورا آنگاه من می توانم قدردانی هرگاه شما می توانید آنها را درون زیر لیست. صفحات فیس بوک، وبلاگ ها، وب سایت نه یا کتاب ها.

تبليغاتclose
دفتر مقام معظم رهبری